niedziela, 28 sierpnia 2011

United Nude

Od kilku sezonów śledzę kolejne kolekcje duetu Rem i Galahad. Geometryczne formy, obcasy które czasami wydają się mało stabilne i nowoczesne wzornictwo, które za każdym razem wzbudza emocje-zarówno pozytywne jak i te negatywne. Odważne projekty często wykonane z nowoczesnych tworzyw, wysokojakościowych skór i gumy.

Jesień/zima w propozycji UN to sprawdzone już modele (Block - z kwadratowym obcasem, Fold - bandażowe paski przebiegające z przodu do tyłu czy  Lo Res - model 3D), jak i nowe odsłony: Abstract, Helix, Battery, Ray, Cowboy (inna wersja znanych kowbojek) i Pin.

United Nude zadowoli zarówno wieczne elegantki, jak i nowoczesne, ceniące oryginalność kobietki.
Buty dostępne są w sklepie firmowym w Gdyni, sklepie internetowym Hego's oraz w internetowym sklepie marki http://www.unitednude.com/products


Zdjęcia: unitednude.com

3 komentarze:

  1. Niektóre z nich wg mnie balansują na granicy kiczu, ale większość - rewelacyjne! Z takimi butami można podbijać świat a mala czarna z secondhandu zamienia się w wielką kreację! Sama ostatnio o nich pisałam... United Nude - można się zakochać ;) Gdyby tylko ceny były bardziej przystępne... ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, ceny są wysokie. Trzeba powiększyć skarbonkę ;-) Pisałaś o UN ? Hm - to chyba jeszcze wtedy, kiedy Ciebie "nie odkryłam" ;-)) Podeślij proszę linka, chętnie przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety, wiele pięknych rzeczy, przynajmniej na razie, jest nieosiągalnych! :( A wpis tutaj : http://efektyuboczne.blogspot.com/2011/07/united-nude.html :)

    OdpowiedzUsuń