wtorek, 30 sierpnia 2011

Pożyczara - Dress for less

Niejedna z kobiet marzy o założeniu na ważną imprezę efektowną i znanego projektanta torebkę. Niestety dobra luksusowe kosztują bardzo, bardzo dużo i dla wielu posiadanie ekskluzywnej torebki pozostaje w sferze marzeń.

Naprzeciw tym potrzebom wyszły Rent-a-bag i Bag4rent, które umożliwiają wypożyczenie takiego cudeńka na dzień, weekend lub nawet na cały tydzień. Jednego dnia możemy dumnie prezentować torebkę Prady a innego torebkę z najnowszej kolekcji domu mody Louis Vuitton.
Torebkę już mamy,teraz przydałaby się jeszcze zjawiskowa kreacja.Tutaj też jest rozwiązanie !   
Od niedawna funkcjonuje internetowa Pożyczara. Kto to i po co ?


Na stronie o twórczyniach : "Założycielkami serwisu są dwie siostry Dorota i Kasia . Obie są miłośniczkami mody i mają słabość do markowych ubrań. Ich pomysł na biznes zrodził się zupełnie przypadkowo, obie są fankami serialu Plotkara , gdzie młoda nowojorska elita ubiera się w stroje najlepszych projektantów, wygląda zawsze zjawiskowo i modnie. Niestety ich stroje są niebotycznie drogie i mało dostępne.  Co jeśli miałybyśmy dostęp do wymarzonej garderoby, pełnej markowych sukienek i dodatków?? Nowa sukienka, nowa kolekcja MAX MARA, HARVE LEGER...  i to za niewielki procent ceny.

Serwis to otwarta garderoba dla wszystkich interesujących się modą kobiet, które mają możliwość zawsze wyglądać wyjątkowo i nosić kreacje od najlepszych projektantów za ułamek ich ceny.
Dla kobiet, które kochają modę, chcą zawsze wyglądać zjawiskowo".

Pożyczara to z pewnością świetne rozwiązanie dla celebrytek, businesswoman i kobiet, które nie lubią pokazywać się w tej samej kreacji dwa razy.
Dziewczyny - świetny pomysł, życzę Wam wielu sukcesów i Klientek ;-))

Zdjęcie: pożyczara.pl

1 komentarz:

  1. Znałam wspomniane serwisy wypożyczające torebki,ale o tym nie słyszałam! Ciekawy pomysł, szczególnie dla osób, którym nie wypada pokazać się dwa razy w tym samym.

    OdpowiedzUsuń