poniedziałek, 21 listopada 2011

Neo Fashion Kids

Moda dziecięca to bardzo wdzięczny temat. Nie tylko ze względu na urocze małe modelki i modeli prezentujących mini kreacje, ale również na coraz bardziej rozwijającą się sieć sklepów dziecięcych i projektantów podejmujących wyzwanie jakim jest tworzenie outfitów dla małego klienta. Z jednej strony jest to wyzwanie - bo klient wymagający, a z drugiej dobry biznes, ponieważ każdy rodzic chce, żeby jego pociecha wyglądała wyjątkowo i dużo pieniędzy przeznacza również na jego ubranie.


Neo Fashion Kids to część imprezy modowej w Bielsku przeznaczona dla najmłodszych. Składają się na nią pokazy mody dziecięcej, warsztaty ceramiczne, taneczne i teatralne, różne konkursy oraz wystawa zdjęć mody dziecięcej. W niedzielę na wybiegu można było zobaczyć dziewczynki i chłopców dumnie prezentujących kolekcję marki Benetton oraz Czachor Kids.


Prezentowana moda jak na dziecięcą kolekcję przystało obfitowała w kolory z całej gamy - od żółci, przez odcienie czerwieni,niebieskiego, różu, szarości oraz czerni. W Benettonie stonowane formy i desenie, u Czachora prezentowano bardziej zabawowy, radosny styl. Wszystko to oczywiście przy dźwiękach muzyki dla dzieci, "A ja rosnę i rosnę" z repertuaru Fasolek.


Radosne twarze oraz profesjonalne pozy małych modelek i modeli nie pozostawiały nikogo na widowni obojętnym. Uśmiechnięci rodzice, czasami wzruszeni do łez potwierdzili słuszność i ważność tego wydarzenia podczas Neo Fashion Jamboree.
Wielkie brawa należą się tutaj dzieciom, które pomimo problemów technicznych (muzyka "uciekała") kontynuowały pokaz.


Zdjęcia: materiały prywatne

4 komentarze:

 1. ej dodasz więcej zdjęć z kolekcji dziecięcej ?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. widać, że niektóre dzieci bardzo się wczuły ;P

  Pozdrawiamy,
  2bigcitylifes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 big city lifes: rosna nam kolejne top modelki ;-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero dzisiaj znalazłam czas, żeby wpaść do Ciebie, poczytać o tym pokazie. Ale super :))))

  Zaczynam wychodzić na mój wybieg, będę już wkrótce pisać, liczę na fotki :)

  Buziaki, Karolina

  OdpowiedzUsuń