wtorek, 11 października 2011

Stylization workshops Glamour & Hexeline

Interesujesz się modą ? Kręcą Ciebie ciuszki ? Lubisz ubierać siebie i innych ? Orientujesz się w świecie mody, trendach, dużo wiesz o polskich i światowych  projektantach i ważnych wydarzeniach modowych ? Jeśli odpowiedziałaś/eś TAK więcej niż raz to znaczy, że te workshops są skierowane właśnie do Ciebie.

Fashion Project przygotował kolejne warsztaty dla osób pasjonujących się modą. Warsztaty stylizacji Glamour & Hexeline to świetna propozycja dla przyszłych stylistów mody aspirujących do pracy w magazynach modowych, w telewizji, reklamach i innych miejscach związanych z branżą.


W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne, sesję fotograficzną, budowanie moodboardów, analizy trendów, wykłady gości specjalnych. Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję mody z udziałem fryzjerów, make-up artists, zawodowego studia fotograficznego mając do dyspozycji ubrania z najnowszej kolekcji marki HEXELINE oraz buty i torebki z butiku LUXUSSIMO.

Przez trzy dni warsztatów przyszli styliści będą pracować z działem mody Glamour, Dorotą Williams, Anią Męczyńską i  innymi znamienitymi gośćmi specjalnymi, którzy doświadczenie zdobywali na rodzimym i zagranicznym rynku mody.

Co macie zagwarantowane ? Z pewnością profesjonalną organizację o którą dba Ewa Krajewska i Kika Miller, dużo materiałów i przede wszystkim bezcenną wiedzę, która przyda się w przyszłym zawodzie.
 Dla najlepszych możliwość wygrania miesięcznego stażu w Dziale Projektów w Fashion Agency Aliganza, staż w Glamour, HEXELINE oraz w portalu Fashionweare.com.

Zachęcam, polecam i sama również się wybieram ! Relacje oczywiście pojawią się na moim blogu.


Zdjęcie: fashionproject

4 komentarze:

 1. Super, kiedyś na pewno się wybiorę, o ile uzbieram taki majątek na te wszystkie warsztaty i to, co z nimi związane (zakwaterowanie, itp.) ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kelly - ja na szczęście mam noclegi u znajomych za free ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekamy na recenzję warsztatów, ja zbieram na warsztaty dziennikarstwa modowego. Zastanawiam się czy w tym roku będzie jeszcze jedna edycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jag i Kelly - w mojej opinii nie potrzebujecie warsztatów z dziennikarstwa modowego. Świetnie piszecie, zawsze od siebie i wyłapujecie perełki o których warto pisać. Jeśli chcecie robić to zawodowo - to może warto powysyłać swoją propozycję do kilku interesujących portali ? Na warsztatach można też wygrać staż np: w Glamour lub Fashion Magazine, ale z pewnością jest on najbardziej atrakcyjny dla osób mieszkających w stolicy...

  OdpowiedzUsuń