czwartek, 13 października 2011

Lara Bohinc - shoes, bags and jewellery

Jaką umiejętność trzeba posiadać, żeby tworzyć produkty rozpoznawalne, które przechodzą do kanonu ikon designu ? Przede wszystkim talent, wrodzony profesjonalizm i perfekcjonizm oraz otwartość na nowości i rozwijający się rynek.
LARA BOHINC pod każdą z wymienionych cech mogłaby podpisać się "Tak posiadam".
Ta niesamowita projektantka akcesoriów i biżuterii, współpracująca z największymi domami mody jak Lanvin czy Gucci zmieniła spojrzenie branży modowej łącząc elementy biżuterii z obuwiem i torebkami.


  
Firma w której Lara pełni funkcję Dyrektora Kreatywnego pozycjonuje się jako producent ekskluzywnej marki luksusowej . Produkty kierowane są do wyrafinowanych i nowoczesnych klientów, którzy cenią sobie niepowtarzalny design. Znajduje to odzwierciedlenie w innowacjach, które charakteryzują każdą nową kolekcję, doskonałej jakości i dbałości o szczegóły.
Modele z kolekcji Tatjana (mój nr 1), Manifesto, Eclipse, Metropolis czy Solaris zasługują na najwyższe noty!
 Torebka z kolekcji Tatjana z charakterystycznym ażurowym wzorem
 Platformy Tatjana z imitacji skóry pytona pokryte na czubkach i obcasie biżuteryjnym motywem (podpis Lary)
  Niesamowity naszyjnik z geometrycznymi motywami
But z kolekcji Manifesto
Eclipse z motywem wężowym
Eclipse jako naszyjnik
i but
Perełka z kolekcji Metropolis
 Księżyc i słońce jako inspiracja bransoletki z kolekcji Solaris

Wybrane przeze mnie propozycje są tylko namiastką oferty jaką ma dla wymagających Pań marka Lara Bohinc.
Pozostałe projekty polecam obejrzeć tutaj LARA BOHINC. Modele z kolekcji można zakupić na stronie internetowej firmy, domach towarowych takich jak Harrods, Harvey Nichols, Selfridges i wybranych sklepach specjalistycznych na całym świecie. W Polsce obuwie tej marki do nabycia w Horn&More mieszczącym się w Warszawie przy ul. Chopina 5B.

P.S. Platformy Tatjana w realu są jeszcze piękniejsze. Wygodne, chociaż do chodzenia przez cały dzień tylko dla wytrwałych ;-))

Zdjęcia: larabohinc.com

3 komentarze:

 1. Dla eleganckiej i wymagającej kobiety - idealne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe połączenie trzech elementów - torby, butów i biżuterii, w jedną, spójną całość. Ciekawe jak to wygląda w wersji maxi, czyli wszystko z 1 zestawu ;) Najbardziej podoba mi się biżuteria, bogata, ale nie tandetna i przekombinowana, świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jag: masz rację ! Dodałabym jeszcze dla mającej pieniądze ;-)

  Kelly: Trafnie to ujęłaś. Jest bogato - ale wszystko z klasą i ze smakiem. Tylko dlaczego to zawsze musi tak dużo kosztować....

  OdpowiedzUsuń