poniedziałek, 10 października 2011

Leather goods - OCHNIK

Smutna i chłodna jesień zainspirowała mnie do poszukiwań cieplejszej odzieży.
Lubię ciepełko, ale niekoniecznie wersję " na cebulkę".  Trafiłam w sklepach na kolekcję jesień/zima 2011-2012 marki OCHNIK proponującej szeroką gamę odzieży futrzanej i skórzanej oraz galanterii skórzanej.

Wiem, że mój tekst może poruszyć wiele osób i  mogą pojawić się głosy oburzenia (sprawdzam w skrzynce czy nie przyszedł mail od Pani Joanny ;-)). Post prezentuje skórzane outfity i tyle. Kwestii humanitarności i słuszności zakupu w ogóle nie poruszam i pozostawiam do wyboru czytelniczkom i czytelnikom.

Muszę przyznać, że propozycje są bardzo eleganckie, dopracowane i bardzo szykowne. A oczekiwana funkcja ocieplania z pewnością jest spełniona.

W kolekcji dominują futrzane duże czapy, kurtki i płaszcze skórzane z kołnierzami, futra, żakiety, kamizelki różnej długości, szaliki, rękawiczki oraz pozostałe akcesoria. Kolorystyka raczej typowo jesienno-zimowa: poruszamy się między węglową czernią, kamiennym szarym i wielbłądzim camelem.

Aktualny sezon to propozycje dla młodych i charyzmatycznych kobiet oraz dla poważnych bizneswoman ceniących elegancję i klasykę.  Z sezonu na sezon zauważam bardzo duży rozwój marki. Nie tylko w wykorzystywaniu różnych materiałów, ale przede wszystkim w modnych i nowoczesnych wzorach, które z powodzeniem mogą konkurować z zagranicznymi projektami.
Ceny do najniższych nie należą - ale za dobrą markę i wysoką jakość niestety trzeba płacić.

Prezentowane i pozostałe modele z kolekcji można zakupić w salonach firmowych oraz w sklepie internetowym OCHNIK.

Zdjęcia: materiały prasowe, modelka: piękna Ola Kuligowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz