sobota, 10 września 2011

"Ultra" show - people

Wczoraj wieczorem odbył się pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego przygotowanej na sezon
wiosna/lato 2012.
Planowo pokaz miał odbyć się o 20:30. Przybyłam oczywiście trochę wcześniej - trzeba pokazać zaproszenie, zająć miejsce i takie tam.
No cóż - już na samym początku trzeba było trochę postać, żeby wejść. Potem jak się okazało warto było od razu zajmować wolne krzesełka, ponieważ tych było mało i większość przybyłych osób musiała stać (oprócz oczywiście tłumnie przybyłych celebreties, dziennikarzy, projektantów i innych znamienitych gości ).

Czas spędzony na krzesełku w oczekiwaniu na rozpoczęcie pokazu pozwolił na rozejrzenie się po całej sali   i przybyłych gościach. Sama impreza odbyła się w  surowej hali, bardzo dobrze przygotowanej do pokazu ("przyczepić" się mogę jedynie do zbyt małej ilości miejsc siedzących).

A goście ? Kogo tam nie było - większość stałych bywalców grzecznie się stawiła, nawet Anna Mucha w bardzo już zaawansowanej ciąży. Było trochę aktorów serialowych: aktorzy z "Tancerzy", Lena z "Na dobre i na złe", Tomek z "M jak miłość", kolega z planu Ani - Pan Bobek, Kasia Zielińska, Maja Ostaszewska. "Wyrocznia" mody - Joanna Horodyńska, Wojciech Grzywała (moda w Show), stylista Tomasz Jacyków, projektanci: Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, Joanna Klimas, Maciej Zień. Dziennikarka Beata Sadowska, Anna Popek, zespół dziennikarzy modowych z Elle, Glamour, piosenkarz Andrzej Piaseczny, Marta Krupa, Katarzyna Stankiewicz. Wielu osób mogłam nie zobaczyć - było dosyć tłoczno :-) Pojawili się również blogerzy i blogerki szafiarki, którzy z pewnością opiszą wczorajsze wydarzenie na swoim blogu.

Poniżej kilka zdjęć, które udało mi się zrobić - w odrębnym poście opiszę same wrażenia z pokazu.
Tancerze
Kasia Stankiewicz - wyglądała bardzo, bardzo ładnie
Zawsze obecny - Tomasz Jacyków
Jeden z gości ciekawie ubrany
Kolejni zaproszeni goście
Niektórzy zadbali o interesujące akcesoria - tutaj torba fluo
Kwieciście było na męskich spodniach
Ażurowe koturny z ćwiekami królowały na nogach jednej z blogerek

Zdjęcia: materiały prywatne

4 komentarze:

 1. Oj te tłumy na pokazach... ciężka sprawa ;) Czekam na relację!

  OdpowiedzUsuń
 2. Relacja gotowa - miłego czytania ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. "kolega z planu Ani - Bobek" - po nazwisku to po pysku. Ten Pan ma imię!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli zapomniałaś imienia, to wujek google się kłania... Naprawdę nie mogłaś poświęcić kilku sekund, żeby to sprawdzić? Może w takim razie trzeba było w ogóle o nim nie wspominać? Tym bardziej wygląda to niekulturalnie i nei profesjonalnie, że innych celebrytów wymieniłaś z imienia i nazwiska. Co do wrażliwości, to również musisz taka być, skoro tak reagujesz na powszechnie używany zwrot...

  OdpowiedzUsuń