niedziela, 4 września 2011

Italian Fashion - Atos Lombardini

Lombardini Spa  jest producentem marki Atos Lombardini. W ciągu ostatnich dwudziestu lat stworzyła linię mody dla kobiet, która jest obecna w dużej części rynku włoskiej i międzynarodowej mody.  

Grupą docelową Atos Lombardini jest młoda kobieta, którą zwraca uwagę na obowiązujące trendy i na jakość ubrania. Modny wizerunek i możliwość odkrycia swojego stylu w produktach - to cechy charakterystyczne dla firmy. Dodatkowo w celu spełnienia potrzeb konsumenta koncentrują się na badaniach, obejmujących twórcze fazy i realizację produktu.  

Nie miałam jeszcze okazji, aby przyjrzeć się na żywo kolekcji jesień/zima 2011-2012 - jednak po obejrzeniu lookbooka muszę zrobić to jak najszybciej.
Klasyczne, eleganckie modele z dodatkiem wyszukanych akcesoriów - to coś co lubię. Różnorodna kolorystyka - czerń, biel, beże, szarości, odcienie zieleni i czerwieni pozwolą każdej kobiecie poczuć się kobieco i pięknie nawet przy mroźnej zimie. Outfity eleganckie i grzeczne, przełamane frywolną fryzurą i wyraźnym make-upem.
Atos Lombardini proponuje co miesiąc nowe elementy w kolekcji, aby pomóc konsumentom still be fashionable ;-))

Kolekcja w Polsce dostępna w sklepie Magnific w Centrum Klif Gdynia, w sklepie Imperial w Gliwickim Forum oraz w sklepie internetowym Yoox oraz El ilhaam.                                        
 Zdjęcia: atoslombardini.it

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz