sobota, 3 września 2011

Dimitri

Dimitri - to marka projektanta Dimitriosa, który mieszka i produkuje swoje kolekcje we Włoszech.
Jako projektant w swoich propozycjach zachęca do noszenia eleganckich i bardzo kobiecych ubrań.
Swoją przygodę z modą rozpoczął podczas studiów w Esmod w Monachium, potem pracował dla takich znakomitych marek jak Jil Sander, Hugo Boss i Vivienne Westwood. W 2007 roku otworzył własny butik w małym mieście włoskim Merano - teraz obecny także w innych miejscach :  w sklepie internetowym bydimitri oraz w sklepie w Kolonii.

Outfity na jesień / zima 2011 charakteryzują się umiejętnym miksem subtelnych połączeń i wykorzystaniem takich detali jak zakładki. Wiele sukienek Dimitria jest inspirowanych latami 70-tymi.  

Niektóre z nich są szyfonowe, inne ze skóry, niektóre są długie i dramatyczne, inne krótkie i sexy - ale wszystkie nadają noszącym kobietom atrakcyjny wygląd.  
Używane są tylko materiały najwyższej jakości, takie jak jedwab, krepa, wełny i futra, które podkreślają elegancję jego projektów. W subtelny ale znaczący sposób używa akcesoriów. Dimitri lubi bawić się  przeciwnościami: twardy/miękki  i  niewinny/prowokacyjny, a jego śródziemnomorskie korzenie zawsze są widoczne - sprawiają, że jego ubraniadoskonałym ucieleśnieniem mody.


                                       Warto również zwrócić uwagę na torebki i akcesoria


Zdjęcia: bydimitri.com, notjustalabel.com

1 komentarz: