czwartek, 1 grudnia 2011

HORSECKA JEWELRY

Miłość niejedno ma imię. Czasami Adam, Tomasz, Kuba lub Kasia, Marta i Ania. W przypadku kobiet imion tych pojawia się zdecydowanie więcej : Gucci, LV czy Chanel powodują u niejednej przyspieszone tętno i efekt "motyli w brzuchu" podobny do tego, gdy spotykamy mężczyznę swojego życia.

W przypadku Anny Horseckiej - jedna z jej miłości z pewnością ma na imię Biżuteria.
Skąd ta pewność ? Po obejrzeniu kolekcji Prison, Nature i Forms nie miałam wątpliwości, że te artystyczne świecidełka to pasja i niepowtarzalna forma oddania emocji autorki.

Horsecka Jewelry to niepowtarzalna biżuteria, która sprzeciwia się pospolitości i anonimowości w której gubi się indywidualność odbiorcy. Biżuteria wykonywana jest ręcznie zachowując przy tym wysoki poziom warsztatu wykonawczego.

PRISON - to w mojej opinii najbardziej wyrazista i odważna propozycja. Ciężkie bransolety, kajdany, łańcuchy czy obroże doskonale oddają klimat tytułowego więzienia. Wykonane ze srebra w wersji naturalnej i pozłacanej, ożywione błyskiem cyrkoni i kolorowymi kamieniami szlachetnymi szokują i jednocześnie zachwycają. Według projektantki klimat uwięzienia prowokuje do rzucenia wyzwania wszelkim ograniczeniom.  Ograniczeniom, które nie pozwalają otworzyć się na piękno, oddać wyobraźni.

Prison Fourteen
Prison Five
Prison Two#2

Kolekcja Nature to subtelność i delikatność pokazana w kwiatowych i roślinnych kompozycjach. Nie oznacza to jednak, że autorka serwuje nam grzeczne i zachowawcze formy. Liście wtopione w surową, geometryczną formę czy kula ziemska zespojona z pierścionkiem zachowują wyrazistość i oryginalny look.

Gdzie kwiat tam wiosna - pierścionek
Żółty jesienny liść - broszka
Kolory lata - naszyjnik
Lądy, morza, oceany - pierścionek

W Kolekcji Forms sama jej nazwa jest adekwatna do proponowanych kształtów - mamy owale, trójkąty, prostokąty, załamania i spirale. Jest awangardowo i nowocześnie. Każdy model zaskakuje i czaruje swoją wyjątkowością.

Punk - bransoleta
Planeta Ziemia - naszyjnik
Architektura - pierścionek
Geometria - broszka

Wybór modeli w kolekcjach Anny Horseckiej jest bardzo duży. Piękna i nietuzinkowa biżuteria sprawi, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Upiększy i dodatkowo odwróci uwagę od newralgicznych miejsc, których pokazywać nie chcemy... ;-))

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Horsecka Jewelry na której zobaczycie wszystkie wzory z poszczególnych kolekcji.
Od niedawna tą efektowną biżuterię można zakupić w Showroomie mieszczącym się w Warszawie przy ul. Chmielnej 21/2.


Zdjęcia: horseckajewelry.com

4 komentarze:

 1. Niektóre propozycje sa naprawdę odważne! Chyba aż za ;) Ale podobają mi się takie wyjątkowe, troszkę surowe formy. Z tych pokazanych powyżej najbardziej urzekł mnie "Planeta Ziemia - naszyjnik" - mógłby wyglądać naprawdę pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kelly - śmiem nawet powiedzieć, że bardzo odważne ;-) Ale to dobrze - myślę, że nawet takie modele znajdą swoich właścicieli ;-) Istotną cechą i bardzo ważną w mojej opinii jest fakt, że są zauważalne- zarówno te małe jak i duże. Nie miałam jeszcze okazji ich dotykać i przymierzać, ale chętnie to zrobię w najbliższym czasie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo odważne propozycje, jednak przemawiają do mnie :D I to bardzo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kapeluszkaa: Do mnie też przemawiają... Bardzo, bardzo ;-))

  OdpowiedzUsuń