sobota, 3 grudnia 2011

GORA likes Mywalit

Jesień i zima żywych kolorów raczej unika. Mgliście, deszczowo, wietrznie i pochmurnie. Nie tylko na dworze, ale również w wielu sklepach. Czasami chcielibyśmy w tym trochę "depresyjnym" czasie rozweselić naszą garderobę - niestety, outfity dostępne w sklepach żywych kolorów unikają.

Projektanci trzymają "sztamę" z naturą proponując zielenie, czernie, szarości, brązy, karmele i odcienie beżu. Wszystko to w bezpiecznych tonacjach, które się sprzedadzą. Nawet jeśli zobaczymy czerwień, żółć i pomarańcze - to albo są w odcieniach stonowanych, albo występują w kreacjach wieczorowych.

Ale od czego są dodatki ! Firma GORA, która reprezentuje na polskim rynku włoską galanterię skórzaną Mywalit każdy zestaw ubraniowy rozweseli finezyjnymi torbami, torebkami, portfelami, rękawiczkami czy parasolami. Najwięcej prezentowanych jest modeli damskich, ale o Panach firma też nie zapomniała.


Eksplozja kolorów, kreatywności i elegancji to przesłanie, które przyświeca Mywalit. Wszystkie modele wykonane z najlepszych miękkich skór (oglądałam i dotykałam - są tak samo piękne i intensywne w swoich barwach jak na prezentowanych zdjęciach). Nowoczesny i praktyczny styl oraz słonik pojawiający się na każdym modelu zadecydowały o sukcesie marki nie tylko we Włoszech i Europie, ale również w innych krajach całego świata.


Każdy model wykonany z niezwykłą precyzją i dbałością zarówno o zewnętrzne jak i wewnętrzne opakowanie. Nawet jeśli pojawiają się szarości, brązy i czernie - to są one ożywione pomarańczowymi, czerwonymi, różowymi i innymi dodatkami.
Wszystkie propozycje mogą być znakomitym rozwiązaniem świątecznego prezentu dla bliskiej nam osoby.  Jestem przekonana, że nikt nie pozostanie obojętny na "wdzięki" wyjątkowych fasonów i gamę kolorów dostępnych w ofercie firmy GORA.

Modeli jest bardzo dużo - zapraszam do odwiedzenia sklepu internetowego GORA oraz polubienia strony na Facebooku., dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami.
W ofercie firmy już niedługo pojawią się kolejne włoskie marki reprezentujące bardzo dobrej jakości galanterię skórzaną.

ŚWIĄTECZNY BONUS: Od 01.12.2011 r. do 31.12.2011r. dla wszystkich klientów firma GORA oferuje rabat w wysokości 10% na portfele i etui oraz 15% na wszystkie torby z całej dostępnej oferty.

Zdjęcia: gora.net.pl

2 komentarze:

  1. Często brakuje mi kolorów na tych szarych, jesiennych ulicach...a skąd je brać, jeśli w sklepach nie ma ich za dużo? Torebka to rzeczywiście świetny pomysł, żeby trochę urozmaicić prostą stylizację (szczególnie, jeśli nie chcemy za bardzo rzucać się w oczy):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi też brakuje - dlatego kupuję kolorowe torebki i buty (ostatnio malinowe Martensy ;-))

    OdpowiedzUsuń