niedziela, 27 maja 2012

JB Studio - New Showroom in Katowice


Czy Śląsk i jego stolica miasto Katowice kojarzą się z modą ? Niekoniecznie - niewiele organizuje się tutaj modowych wydarzeń, jeśli się kojarzy to tylko z dużą galerią handlową jaką jest Silesia City Center. 
Fakt - powierzchnia i  aranżacja wnętrza robią wrażenie,  w środku mamy znane już sieciówki i butiki bardziej lub mniej luksusowych marek. Nadal jednak brakuje unikatowych metek i akcesoriów, a z dostępnością ubrań polskich projektantów też kiepściutko... Do tej pory tylko dzięki sklepom internetowym można było stać się ich posiadaczem. Mam jednak dla wszystkich Ślązaków, turystów i przybywających gości dobrą wiadomość - już od 2 miesięcy w nowo powstałym Showroomie JB STUDIO każda osoba ceniąca modne fasony i krój oraz bardzo dobre krawiectwo znajdzie dla siebie nie jedną, ale kilka niesamowitych "perełek.


Kreacje Natashy Pavluchenko, Atelier UFUFU czyli Michała Starosty i Katarzyny Kmiecik,  Kasi Zapały oraz torebki sygnowane logiem BISKUP to na razie początek. Jak zapewnia właścicielka Justyna Bochniak - w planach jest nawiązanie współpracy z kolejnymi polskimi projektantami ubrań, biżuterii i innych dodatków. Ciekawostką i miłym akcentem jest możliwość osobistego poznania i spotkania z danym projektantem oraz złożenie indywidualnego zamówienia.


Ten i inne modele z kolekcji Natashy Pavluchenko znajdziecie w showroomie


Atelier UFUFU & Michał Starost


Atelier UFUFU & Katarzyna Kmiecik

Kobiecość w wydaniu Kasi Zapały

Wizyta w Showroomie to czysta przyjemność - rzeczy są starannie powieszone, z możliwością dokładnego i swobodnego ich obejrzenia. Przymierzalnia to osobne, przestrzenne pomieszczenie w którym zmieści się tyle rzeczy ile zdołamy unieść. Uwierzcie mi - można tam siedzieć godzinami, nie tylko ze względu na wygodne sofy ale również sam wystrój wnętrza. O jego klimacie, stylu i kilku smaczkach będzie można przeczytać na moim blogu o designie GLAMSTYLIST.


Zdjęcia: JB Studio, Natasha Pavluchenko, Atelier UFUFU, Kasia Zapała

2 komentarze:

  1. Wnętrze wygląda super, czekam na więcej zdjęć!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kelly - zapraszam na GlamStylist :-) Tam trochę więcej o samym wnętrzu + dodatkowe fotki.

      Usuń