piątek, 23 marca 2012

ALE. - unique polish jewellery

Zarówno w modzie jak i innych branżach można wyróżnić twórców z których możemy być dumni. Do tej grupy z całą odpowiedzialnością wpisuję Aleksandrę Przybysz projektującą autorską biżuterię pod marką ale. Wspominałam już o niej tutaj, dzisiaj przy okazji pojawienia się nowych wzorów chciałam przypomnieć i pokazać kilka ciekawych modeli.

W dalszym ciągu Aleksandra konsekwentnie tworzy charakterystyczne dla niej formy z metalu umiejętnie łączonego ze skórą i innymi materiałami. To biżuteria, która nie wymaga towarzystwa wymyślnych kreacji. Założona do zwykłego t-shirtu czy eleganckiej sukienki zawsze będzie "grała pierwsze skrzypce".Sama jestem szczęśliwą posiadaczką naszyjnika i bransoletki z kolekcji "Serpentyny" i muszę przyznać, że jest to jeden z moich lepszych zakupów. Czasami gdy nie mam pomysłu co na siebie założę - wystarczy, że wykorzystam biżuterię ale. To jeden z elementów mojej garderoby, który zawsze pozostaje zauważony.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie projektantki ale. oraz w kilku innych miejscach, których adresy również tam znajdziecie.


Zdjęcia: Aleksandra Przybysz - ale.

2 komentarze:

  1. Blog, który mi się szalenie podoba, takich wiecej

    OdpowiedzUsuń
  2. zapaLov - bardzo, bardzo dziękuję za miłe słowa, które jeszcze bardziej mnie motywują !

    Pozdrawiam serdecznie !

    OdpowiedzUsuń