piątek, 29 czerwca 2012

Warsaw Fashion Street fulfils the dreams of children

Moda wzbudza różne emocje. Szokuje, zaskakuje, wzbudza podziw, bywa też nudna i poprawna. Nie pozostawia jednak nikogo obojętnym. Szczególnie ta prezentowana przez małe modelki i małych modeli. Nie muszą to być kreacje wielkich projektantów by skupić na sobie uwagę wszystkich widzów. Podczas Warsaw Fashion Street został zaprezentowany charytatywny pokaz z przygotowanymi specjalnie na tą okazję t-shirty firmy ENDO. Wyjątkowy, ponieważ w rolę modelek i modeli wcieliły się dzieci chore lub po przebytej niedawno chorobie z Fundacji Spełnionych Marzeń dumnie stąpające po wybiegu w towarzystwie znanych osobowości ze świata showbiznesu. Niewinność tych małych dzieciaczków i piękny uśmiech goszczący na każdej twarzyczce wywoływał nie tylko uśmiech na twarzach widzów, ale również łzy podziwu.

Oglądając ten pokaz zwróciłam również uwagę na zachowanie obserwatorów. Nie widziałam nikogo znudzonego, rozmawiającego z sąsiadem, wysyłającego sms-a czy czytającego gazetę. A takie reakcje zdążyłam zauważyć bywając na wielu imprezach modowych (niestety...)
Taka atencja jest  bardzo ważna dla tych dzieci i fundacji, ponieważ moda pełniła tutaj rolę drugoplanową, była kolorowym dodatkiem.

To jedno z niezapomnianych wydarzeń tego dnia - wspaniałe dzieci, atmosfera i szlachetna akcja.


Zdjęcia: materiały własne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz