czwartek, 1 stycznia 2015

Big THANK YOU

Wszyscy robią podsumowania 2014 roku. I ja mogłabym takie zrobić, ale po co kolejne ? ;-)
Zamiast tego chciałam bardzo podziękować. Wam Drodzy czytelnicy, obserwatorzy i komentatorzy - za to, że ze mną jesteście.
Z własnej woli, nie za sprawą "żebrolajków", konkursów czy innych form fanów pozyskiwania. Cenię jakość i lojalność i obserwując swoich fanów wiem, że i dla nich te wartości są równie istotne.

Wierzę, że nikt tutaj nie jest z przypadku.

Do mistrza słowa jeszcze mi trochę brakuje ;-), ale wciąż pracuję nad tym. To samo dotyczy się mody - czytam różne publikacje, ale teoria to niewiele i nie zawsze idzie w parze z praktyką - dlatego uczestniczę w różnych kursach, warsztatach i modowych wydarzeniach.

Mówiąc o sobie doradca/konsultant wizerunku bazuję na kilkuletnim doświadczeniu i pracy z realnym klientem, a nie dobrych chęciach czy przeświadczeniu znajomych, że się nadaję.

Niezwykle ważna jest dla mnie wiarygodność. Mówiąc o klasie, stylu i kulturze - zaczynam najpierw od siebie. Jeśli piszę o jakiejś marce czy sklepie to najczęściej bazuję na własnych doświadczeniach zakupowych. Nikt nie sponsoruje moich postów, a jeśli się taki zdarzy, to z pewnością będziecie o tym wiedzieli.

Nie chcę niczego w Nowym Roku obiecywać, ale postaram się zwiększyć swoją aktywność. Myślę o kilku zmianach, również wizerunkowych. Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje lub ewentualne wskazówki - chętnie zapoznam się z nimi.

Jeszcze raz dziękuję i wspaniałego Nowego Roku wszystkim życzę ! Obfitującego w miłość, mądrość, autentyczność, dobro i piękną modę !


2 komentarze:

  1. Spełnienia marzeń i inspiracji! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kasiu - dziękuję ! Ja Tobie życzę, żeby słowo piękny pojawiało się w Twoim życiu jak najczęściej :-)

      Usuń